נווט למעלה
 

 עורך תוכן [1]

 
 תמונה1.png

בכ"ח באייר תשכ"ז, ביומה השלישי של מלחמת ששת הימים, אוחדו שני חלקיה של ירושלים. השנה תשע"ז ימלאו 50 שנה לאיחוד ירושלים. על כן הוכרז נושא ירושלים השנה כנושא מרכז שנתי.

תלמידים יקרים,

הנכם מוזמנים לקחת חלק בפעילויות חווייתיות מתוקשבות להעמקת הידע והזיקה לירושלים. הכנסו לאתר של משרד החינוך ובחרו באשכול 9. שם מחכות לכם פעילויות שהכינו עבורכם תלמידים מבתי הספר במחוז.

לחצו על הקישור- ימי שיא ירושלים​

מאחלות לכם למידה פורייה! שני עוז, אתי עובד ודניאלה משה.

 

 עורך תוכן [2]

 
הורד.jpg
לאחד זה מיותר – לשני זהו אוצר! 
תלמידים יקרים, ביום שישי ה- 9/6 נקיים בבית הספר "שוק קח-תן" במהלך יום הלימודים. עליכם להביא עד שלושה חפצים שאין לכם כבר שימוש בהם אך מצבם טוב! לדוגמה: משחקי קופסא, צעצועים, בובות, ספרים, פאזלים, תיקים/ארנקים ועוד. יש לשלוח את החפצים החל מ- 21/5 ועד 2/6. נציגי מועצת התלמידים יגיעו לכיתות יאספו וימיינו את הפריטים ויחלקו לכם שוברים שבעזרתם תוכלו לרכוש פריטים אחרים. ביום זה קבוצת אמירים תפעיל את ילדי בית הספר בתחנות. במהלך השוק חברי המועצה הירוקה בהנחיית יפה יפעילו דוכן שתייה. כדי לרכוש שתייה בדוכן יש להביא שלושה בקבוקי פלסטיק לפיקדון. 
מאחלים לכם הנאה!
סמדר אסולין ומועצת תלמידים 
שוק קח- תן
להורים שלום, ביום שישי ה- 9/6, נקיים בבית הספר "שוק קח-תן" במהלך יום הלימודים. לשם הצלחתו של השוק על כל תלמיד/ה להביא עד שלושה חפצים שאין להם כבר שימוש בהם אך מצבם טוב! אנא עזרו לילדכם לבחור חפצים שאין להם כבר עניין בהם כמו- משחקי קופסא, צעצועים, בובות, ספרים, פאזלים, תיקים / ארנקים וכדומה... יש לשלוח את החפצים החל מ- 21/5 עד 2/6. ביום זה קבוצת אמירים תפעיל את ילדי בית הספר בתחנות. כמו כן, במהלך השוק חברי המועצה הירוקה בהנחיית יפה יפעילו דוכן שתייה. כדי לרכוש שתייה בדוכן יצטרכו התלמידים להביא שלושה בקבוקי פלסטיק לפיקדון. בברכה, סמדר אסולין ומועצת תלמידים
*****
שבועות
הורים ותלמידים יקרים, חופשת חג השבועות תחל ביום שלישי, 30/5/17. נשוב לבית הספר ביום שישי, 2/6/17 בשעה 8:00. חג שבועות שמח!
*****
ברוכים הבאים לאתר ביה"ס רבין כפר תבור
*****